KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10112603
nr 1011 2603
Gouache
C Heumann, Babar, signerad, -96, 79x59
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:38:48
7/1 12:01:41
100 kr
9/1 10:47:03
Gouache